Krásná vína ze Slovinska. Pozvánka na ochutnávku vín

6.3.2018 17:47:00

Již podruhé budete mít možnost ochutnat ve Viničním altánu vína ze čtyř prvotřídních vinařství ze Slovinska. Na jejich atraktivní prezentaci Vás očekáváme v úterý 13. března v 18.30 hod.

Krásná vína ze Slovinska

Z nabídky dovozní společnosti Soluter, s.r.o. ochutnáte vína z vybraných slovinských vinařství - Radgonske Gorice, Vinakoper, Vinska Klet Metlika a Kunej. Ochutnáte špičkový sekt vyrobený tradiční metodou, šest bílých
tichých vín, jedno růžové, dvě červená, a na závěr dvě speciality - čokoládová vína Chocolat Imperial (bílé a červené), macerovaná ekvádorskou čokoládou se 76 % kakaa.

Z bílých se těším především na Ranina 2015 (Bouvierův hrozen) z vinařství Radgonské Gorice a na Koper Malvazia z vinařství Vinakoper.

Z červených bych chtěl upozornit na cuvée Capris Cabernet/Shiraz a Koper Merlot, obě z vinařství Vinakoper.

Přechutnávání slovinských vín bude pro Vás rozhodně krásným zážitkem. Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za ceny z e-shopu.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist