Menší vinařství z Malokarpatské oblasti (Slovensko). Pozvánka na ochutnávku vín

21.10.2018 7:10:00

Vína z menších vinařství v Malokarpatské oblasti Slovenska máte možnost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás v úterý 23. října v 19 hod.

Menší vinařství z Malokarpatské oblasti (Slovensko)


Pravidelný host Viničního altánu Otomar Frühauf Vám představí deset vín ze čtyř menších vinařství z Malokarpatské oblasti Slovenska, která k nám dováží společnost Exiner, s.r.o.

Budou to vinařství: Limbašské vinohradnické družstvo (Limbach), Vino Hubinský (Novosady), Chowaniec & Krajčírovič - Vinné pivnice Svätý Jur a Villa Vino Rača.


Ochutnáte například Limbašský silván, Silvánské zelené a Rizling vlašský (LVD Limbach), Veltlínské zelené a Chardonnay sur-lie (Vino Hubinský), Muškát moravský a Alibernet (Chowaniec & Krajčovič) a Cabernet Sauvignon a Dunaj (Villa Vino Rača).

Využijte tuto příležitost ochutnat prvotřídní slovenská vína, která se u nás běžně neprodávají. Po degustaci si je můžete zakoupit nebo objednat za zvýhodněné ceny.


Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 


 

TOPlist