Anakena Wines (Chile). Pozvánka na ochutnávku vín

17. 11. 2015

Po více než třech letech, celkově již počtvrté, máte příležitost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce skvělá vína ze slavného chilského vinařství.

Ochutnávka se koná ve středu 18. listopadu v 18

Anakena Wines (Chile)

Vinařství Anakena patří mezi absolutní chilskou špičku. Jeho vína z nejvyšších řad jsou považována za chilské vinné skvosty. František Fuksa ze společnosti Vinitis, s.r.o., která tato vína dováží, pro Vás připravil dvanáct vzorků, mezi nimi například skvostné ALWA Red Wine 2010, nebo červené a bílé cuvée z vrcholné řady ONA – Red Blend 2012 a White Blend 2013.

Rozhodně oceníte dvě vína z řady Tama: Viognier Grand Reserva, Cabernet Sauvignon a Carignan. Nejvíce vín ochutnáte z řady Emco – celkem čtyři. Budou to Chardonnay Reserva, Syrah Rosé, Pinot Noir a Carmenére. Prostě nádherná sestava vín z ikonického chilského vinařství!

Všechna vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za velkoobchodní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

TOPlist