Chowaniec & Krajčírovič Vínne pivnice Svätý Jur, s.r.o. Pozvánka na ochutnávku vín

8. 3. 2019

Navštivte výjimečnou ochutnávku špičkového slovenského vinařství z vyhlášeného vinařského městečka Svätý Jur. Společně s vinařem Peterem Chowaniecem Vás očekáváme ve Viničním altánu v pražské Gröbovce v úterý 12. března v 18.30 hod.

Chowaniec & Krajčírovič Vínne pivnice Svätý Jur, s.r.o.

Vinařství Vínne pivnice Svätý Jur vzniklo v roce 2001 spojením vinařství Petera Chowaniece a Juraje Krajčíroviče. Dnes patří toto vinařství k absolutní špičce nejen Malokarpatské vinařské oblasti, ale na celém Slovensku. Mimochodem, svätojurské víno bylo kdysi považováno za nejlepší v Uhersku. A na tuto tradici dnes navazují pánové Chowaniec a Krajčírovič. Dokladem toho jsou i medaile na různých mezinárodních soutěžích a přehlídkách.

Ve Viničním altánu Vám Peter Chowaniec představí deset vín z ročníků 2015, 2017 a 2018. Budou to například Irsai Oliver, Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Rulandské šedé, dvakrát Alibernet (jednou rosé), skvělé Rulandské modré a především vyhlášené červené z krásné slovenské odrůdy Dunaj. Zajímavostí bude mladé víno z málo známé bílé odrůdy Pesecká Leánka, ročník 2018.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou prezentaci špičkových

slovenských vín z vyhlášeného vinařství. Rozhodně Vás čeká krásný vinný zážitek s charismatickým vinařem a jeho víny, umocněný přítomností slovenského vinaře.

Ochutnávku připravil známý host Viničního altánu Otomar Frühauf v zastoupení dovozce slovenských vín, společnosti Exiner Group, s.r.o.

Atraktivní vína si budete moci zakoupit, nebo objednat za příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist