Další putování za španělskými víny. Ochutnávka vín

17. 11. 2018

Na podzimní putování za skvělými španělskými víny z nabídky dovozní společnosti BMC Brno se opět vydáme
s Ing. Vladimírem Hrbkem. Ve Viničním altánu v pražské Gröbovce Vás očekáváme v úterý 20. listopadu v 18.30 hod.

Další putování za španělskými víny

Znalec a milovník španělských vín ing. Vladimír Hrbek pro Vás tentokrát vybral z nabídky dovozní společnosti BMC Brno, s.r.o. jedenáct vín z významných vinařských oblastí, včetně atraktivních denominací, jakými jsou Rioja D.O.Ca. a Ribera del Duero D.O. Ochutnáte například růžový sekt Cava Marques de Monistrol, El Coto Verdejo a další Verdejo z Viňa Vilano. Dále na Vás čeká osm skvělých červených vín – například Viňa Jaraba Crianza, El Coto Crianza, El Coto Garnacha Crianza (novinka ve Viničním altánu) Carro Monastrell z výborné oblasti DO Yecla, Campo Ariba Old Wines Monastrell ze stejné denominace a Laude 1564 z oblasti Valencie. A chybět nebude ani kultovní Coto Imaz Reserva z Rioji s etiketou, na níž jsou tradiční jeleni již ukryti v houští.

Nemusím jistě připomínat, že drtivá většina vín se může pochlubit skvělým poměrem cena/výkon. Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za příznivé ceny.

Ale pouze ti, kteří mají rezervaci. Degustace je již plně obsazena!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist