Další špičková vína z Bulharska. Pozvánka na ochutnávku vín

20. 9. 2018

Další skvělá série bulharských vín, která k nám dováží Georgi Ivančev, na Vás čeká ve Viničním altánu ve čtvrtek 26. září v 19 hod.


Další špičková vína z Bulharska


Sympatický dovozce pro Vás letos již podruhé připravil deset krásných vín ze špičkových bulharského vinařství, včetně úplných novinek ve Viničním altánu. Tentokrát to budou tři bílá (Karlovo Mysket, Sauvignon Blanc a cuvée Sauvignon Blanc & Pinot Gris) a sedm červených vín z různých odrůd (Cabernet Sauvignon, Syrah, Mavrud, Malbec a Merlot).

Chtěl bych upozornit především na víno Mezzek (odrůda Mavrud), Villa Armira Reserve Syrah, Cabernet by Enira, Petin Enira a závěrečné velké cuvée La Bella z Katarzyna Estate (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah & Malbec).

Čeká na Vás opravdu krásný zážitek s atraktivními víny. Kdo navštívil předchozí degustace vín z nabídky Georgi Ivančeva, ten to může jen potvrdit Špičková kvalita vín je umocněna krásnými cenami, za které si je můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist