DOG IN DOCK Vinařství Veselí nad Moravou. Pozvánka na ochutnávku vín

8. 12. 2018

Velkou premiéru bude mít ve Viničním altánu nové, velmi dynamické vinařství z Veselí nad Moravou.

Jeho vína máte možnost ochutnat v úterý 11. prosince v 18.30 hod.

DOG IN DOCK Vinařství Veselí nad Moravou

První láhve vína značky Dog in Dock spatřily světlo světa v dubnu 1etošního roku Výroba vína je součásti ambiciózního projektu kulturně-vzdělávacího vinařského areálu u přístavu na Baťově kanálu ve Veselí nad Moravou, s jehož výstavbou se začne v roce 2019. Mimochodem, tento areál bude kombinovat vzdělávací, reprezentační a degustační prostory včetně občanské vybavenosti s volnočasovým využitím.

Ale zpět k vínu. Vína Dog in Dock pocházejí ze dvou tratí ležících necelých 40 kilometrů západně od Veselí nad Moravou. Jde o trať Maliny v Archlebově a Nové Hory v Žarošicích.

Na premiérové degustaci ochutnáte deset vín z ročníků 2016 a 2017.

Z loňské sklizně to bude Sylvánské zelené, Chardonnay, Pinot Blanc, Ryzlink rýnský, Pinot Gris a Zweigeltrebe rosé. O rok starší pak budou Chardonnay, Ryzlink rýnský, Pinot Gris a Frankovka.

Přechutnat můžete také vinný mošt Pinot Gris 2018.

A ještě jedna informace, především pro pravidelné návštěvníky Viničního altánu. Jednatel vinařství Tomáš Zbořil, který vína na degustaci vybral, prezentoval před několika lety ve Viničním altánu svá vína ze Zarazického vinařství ve Veselí nad Moravou.

Po degustaci si budete moci tato atraktivní moravská vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist