Krásná vína z Tokaje. Pozvánka na ochutnávku vín

19. 11. 2015

Velmi atraktivní sestavu prvotřídních vín z proslavené vinařské oblasti Tokaj pro Vás připravili jejich dovozci, manželé Chvátalovi ze známé zbraslavské Vinotéky na náměstí.

Ve Viničním altánu v pražské Gröbovce můžete vína ochutnat mimořádně
v pátek 20. listopadu v 18.30 hod-

Krásná vína z Tokaje (Maďarsko)

Podzim se již u nás zabydlel, a tak přicházejí oblíbená tokajská vína. Tentokrát to bude deset vín ze čtyř vinařství v Tokaji. Těšit se můžete například na dvě suchá vína z vinařství Bene (Tokaji János Aldás a Tokaji Furmint barrique), polosuché Hárslevelü (vinařství Kiss) a polosladké Tokaji Sárgamuskotály (vinařství Sajgó). Následujících šest vín bude sladkých. Především bych chtěl upozornit na Tokaji Nápaldás (vinařství Bene), Tokaji ASZÚ 3 puttynos (vinařství Bene) a Tokaji Forditas (vinařství Sajgó).

Vybrat si tedy mohou jak milovníci sušších, tak sladších i nejsladších tokajských vín.

Opravdu ideální vína na sváteční stůl či přímo pod stromeček! Všechna vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.
 

TOPlist