Krásná vína ze Slovinska. Pozvánka na ochutnávku vín

6. 3. 2018

Již podruhé budete mít možnost ochutnat ve Viničním altánu vína ze čtyř prvotřídních vinařství ze Slovinska. Na jejich atraktivní prezentaci Vás očekáváme v úterý 13. března v 18.30 hod.

Krásná vína ze Slovinska

Z nabídky dovozní společnosti Soluter, s.r.o. ochutnáte vína z vybraných slovinských vinařství – Radgonske Gorice, Vinakoper, Vinska Klet Metlika a Kunej. Ochutnáte špičkový sekt vyrobený tradiční metodou, šest bílých
tichých vín, jedno růžové, dvě červená, a na závěr dvě speciality – čokoládová vína Chocolat Imperial (bílé a červené), macerovaná ekvádorskou čokoládou se 76 % kakaa.

Z bílých se těším především na Ranina 2015 (Bouvierův hrozen) z vinařství Radgonské Gorice a na Koper Malvazia z vinařství Vinakoper.

Z červených bych chtěl upozornit na cuvée Capris Cabernet/Shiraz a Koper Merlot, obě z vinařství Vinakoper.

Přechutnávání slovinských vín bude pro Vás rozhodně krásným zážitkem. Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za ceny z e-shopu.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist