Krásná vína ze Slovinska. Pozvánka na ochutnávku vín

11. 9. 2017

Velkou premiéru ve Viničním altánu bude mít vína ze čtyř prvotřídních
vinařství ve Slovinsku. Na jejich atraktivní prezentaci Vás očekáváme
ve středu 13. září v 19 hod.

 

Krásná vína ze Slovinska

Z nabídky dovozná společnosti Soluter, s.r.o. ochutnáte vína z vybraných slovinských vinařství – Radgonske Gorice, Vinakoper, Vinakras a Kunej. Ochutnáte špičkový sekt vyrobený tradiční metodou, pět bílých tichých vín, jedno růžové, tři červená a na závěr jednu specialitu – čokoládové víno Chocolat Imperial, vyrobené ze
čtyř modrých odrůd macerací ekvádorské čokolády se 76 % kakaa. Z bílých se těším především na Capsis Malvazia z vinařství Vinakoper. Z červených bych chtěl upozornit na cule Cabernet/Shiraz a dvě odrůdová vína – Merlot a Refošk, všechna tři barrique.

Premiérové přechutnávání slovinských vín bude pro Vás rozhodně krásným zážitkem. Všechna ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za ceny z e-shopu.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

TOPlist