MURFATLA & COTNARI. Pozvánka na ochutnávku vín

12. 11. 2018

Pokračuje prezentace naprosto mimořádných vín z Rumunska.

Letos poprvé ochutnáte vína nejen z prvotřídního vinařství Murfatlar, ale také z další rumunské legendy – Vinul Cotnari. Na tuto společnou nabídku skvělých vín Vás zveme do Viničním altánu v pražské Gröbovce v úterý 13. listopadu v 18.30 hod.

MURFATLA & COTNARI Vinařské legendy z Rumunska

Bohumír Krampera z dovozní společnosti Kinston pro Vás připravil další špičková rumunská vína, a to nejen z vinařství Murfatlar. Tentokrát bude mít premiéru ve Viničním altánu další rumunská vinařská legenda – Vinul Cotnari. Ochutnáte bohatou paletu třinácti vín, přičemž z vinařství Cotnari to bude celkem devět vín (převážně bílých) z několika kvalitativních řad, zatímco nám známější Murfatlar se představí čtyřmi vzorky, především skvělými červenými.

Z vinařství Cotnari chci upozornit především na skvělé bílé Tamaioasa Romaneasca z řady Colocviu la Roma, víno Feteasca Neagra rosé (řada Iris) a závěrečné červené Feteasca Neagra (Inedit).

Z Murfatlaru to bude špičkové Chardonnay 2006, Late Harvest, červené lahůdky z řady Trei Hectare (Feteasca Neagra 2014 a Caberenet Sauvignon 2012) a

především špičkové cuvée Sable Noble 2014 (Cabernet Sauvignon & Merlot & Feteasca Neagra).

Věřte, že taková krásná rumunská vína, která kvalitou často výrazně předčí produkty z preferovanějších vinařských zemí, a to i ve vyšší cenové relaci, se neochutnávají často. Rozhodně budete příjemně překvapeni, stejně jako účastníci předchozích degustací vín nabídky dovozní společnosti Kinston ve Viničním altánu.

Po degustaci si je budete moci vína zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné, příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist