NEobyčejná vína Ondřeje Brdečka z Kobylí. Pozvánka na ochutnávku vín

29. 11. 2018

Po třech letech se nám opět představí špičkový, přímo charismatický vinař z Kobylí. Velmi originální vinař Vás očekává ve Viničním altánu v pražské Gröbovce v úterý 4. prosince v 18.30 hod.

NEobyčejná vína Ondřeje Brdečka z Kobylí


Ondřej Brdečko nám ve Viničním altánu opět představí ta svá, obyčejná, ale zároveň neobyčejná vína. Tentokrát jich bude dvanáct včetně specialit z řady N.Q.V. (Natura Quercus Vinum), z toho dvě Single Barrel. Budou to Sauvignon 2016, Chardonnay a Pinot Noir 2016. Sauvignon a Chardonnay budou Single Barrel.

 

Dále se můžete těšit například na Neuburské, Muškát moravský, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Ryzlink rýnský, Růžové cuvée, Rulandské šedé a Tramín červený.

Vřele doporučuji tuto nesmírně zajímavou degustaci (ne)obyčejných vín z vinařství zastoupeného opravdu vstřícným a sympatickým vinařem, který rozhodně ví, co na vinici a ve sklepě dělá.

Vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist