Ochutnávka vín Vinařství De Tarczal z Trentina, Itálie (Lupo Roberto – dovozce)

24. 3. 2019

25.03.2019 – Ve Viničním altánu populární rodák z Trentina Lupo Roberto představí premiérově další vinařství z této krásné vinařské oblasti v někdejším Rakousko-Uhersku, dnešní Itálii. Jeho krásná vína máte možnost ochutnat v pondělí 25. března v 18.30 hod.

Azienda Agricola de Tarczal (Trentino, Itálie)

Lupo pro Vás připravil deset vín z tohoto již historického a prvotřídního vinařství u řeky Adige, proslaveného nejen bílými, ale také atraktivními červenými víny. Z bílých ochutnáte Pinot Bianco, Müller-Thurgau (zajímavé srovnání s moravskou variantou), Moscato Giallo (Muškát žlutý) a Gewürztraminer. Z červených pak vyhlášené Marzemino, 1236 de tarczal2Merlot, Teroldego, v oblasti proslulý Lagrain, atraktivní víno Husar z odrůdy Marzemino a závěrečné exkluzívní Cuvée Pragiara. Můžete se tedy těšit na charismatického Trentiňana Lupa a skvělá vína z jeho nové dovozní nabídky. Nepochybuji o tom, že to bude utěšený vinný večer! Po degustaci si je budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist