Petrény Winery (Eger, Maďarsko). Pozvánka na ochutnávku vín

28. 8. 2018

Po delší době máme možnost ochutnat ve Viničním altánu prvotřídní maďarská vína z vyhlášené oblasti Eger. Na jejich dlouho očekávané prezentaci Vás očekáváme
ve středu 29. srpna v 19 hod.


Petrény Winery (Eger, Maďarsko)

Vinařství Petrény Winery se nachází v proslulé maďarské oblasti Eger. Ve vinařství kladou vysoký důraz na kvalitu – ať už jde o péči o vinohrady, práci ve sklepě nebo používané technologie. Proto vyrábějí tak kvalitní vína.
Doménou vinařství jsou červená vína. Ať už jde o tradiční místní odrůdy nebo proslulé Egri Bikavér, nebo odrůdy charakteristické pro Bordeaux – Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Merlot, kterým se v Egeru náramně daří .

Moravák Jakub Pernica ze společenství Vínovníci.cz, které maďarská vína k nám dováží, pro Vás připravil prezentaci deseti vzorků.
Z řady Petrény Silver ochutnáte Cabernet Sauvignon, Egri Bikavér a Egri Bikavér Cuvée DC. Z vyšší řady Gold to bude bílé cuvée Astra, Pinot Noir, Cabernet Franc, Syrah, červené cuvée Big Band a sladké bílé cuvée December. Jediným vínem z řady Superior bude Merlot.

Čekají na Vás opravdu krásná maďarská vína,
která si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za příjemně zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist