Pozvánka na degustaci. Slepá degustace moravských vín se someliérem ČR 2017 Kamilem Prokešem

10. 11. 2018

Unikátní ochutnávku máte možnost navštívit ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás
ve čtvrtek 15. listopadu v 18.30 hod.

Slepá degustace moravských vín se someliérem ČR 2017

Kamilem Prokešem

MojeLahve.cz – databáze hodnocení českých a moravských vín – vám připravily jedinečnou degustaci, při které si vyzkoušíte, jaké pocity zažívají degustátoři hodnotící vína na soutěžích.

Tentokrát vám totiž obal vína předem nenapoví, co si o obsahu máte myslet. Necháte se vést jen svými smysly. Jaké víno jste právě ochutnali, vám odhalíme až po ochutnání každého vzorku. Správně hodnotit a obodovat vína vám pomůže degustátor, vinař a přední český someliér Kamil Prokeš – trojnásobný mistr z Mezinárodního mistrovství v sabráži (sekání sektů), držitel osmi českých a jednoho světového rekordu v sabráži a nejlepší someliér České republiky 2017.

Degustovat a hodnotit budete 12 vzorků vín od malých moravských vinařů.

Po degustaci si ochutnávaná a identifikovaná vína budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist