Pozvánka na ochutnávku vín. Opět to nejlepší z Rumunska

27. 9. 2018

Po delší přestávce máte možnost znovu ochutnat další sérii mimořádných vín z Rumunska. Očekáváme Vás ve Viničním altánu v pražské Gröbovce v úterý 2. října v 19 hod.

Opět to nejlepší z Rumunska

Tak jako v minulých letech, i nyní Vám vřele doporučuji ochutnat mimořádně kvalitní rumunská vína v podobě další várky, kterou pro Vás připravil Ing. Casian Suciu-Šubert z dovozní společnosti Kassimex, s.r.o. Tentokrát to bude dvanáct vín – čtyři bílá, dvě růžová a šest červených, především ze špičkové vinařské společnosti Vinuri Cramele Recas. Ochutnáte například Sauvignon Blanc Regno Recas, víno Feteasca Regala Hrad Huniade a Rosé I Am.

Z prvotřídních červených vín na Vás čekají především Feteasca Neagra (Alamina), Pinot Noir (Kohout z vinic), Syrah Regno nebo závěrečný Cabernet Sauvignon Dacia.

Ochutnáte tak vína, která kvalitou často výrazně předčí produkty z preferovanějších vinařských zemí, a to i ve vyšší cenové relaci. Taková vína se neochutnávají často – rozhodně budete příjemně překvapeni, stejně jako byli účastníci všech předchozích degustací rumunských vín z nabídky společnosti Kassimex, s.r.o. ve Viničním altánu.

Po degustaci si ochutnávaná vína budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné, vstřícné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist