Pozvánka na ochutnávku vín. Radim Osička (Velké Bílovice)

4. 9. 2015

Opět se můžete těšit na vína z malého rodinného vinařství z Velkých Bílovic – Vinařství U sv. Martina. Ve Viničním altánu Vás očekáváme v úterý 8. září v 19 hod.
Vinařství U sv. Martina
Radim Osička (Velké Bílovice)

Krédem úspěšného velkobílovického vinaře Radima Osičky, který v 90. letech založil a vede dnešní Vinařství U sv. Martina, je poctivost ve vinohradě, čistota ve sklepě, kvalita hroznů a dobrá technologie. Ostatně potvrdili jsme si to na předchozích degustacích ve Viničním altánu, které byly velmi úspěšné.

Vína Radima Osičky jsou opravdu kvalitní, a proto velmi vyhledávaná. Při své třetí prezentaci ve Viničním altánu jich představí jedenáct, v drtivé většině z ročníku 2014. A máte se na co těšit, především však na moravskou „klasiku“. Z bílých to budou například Veltlínské zelené, Neuburské, Sauvignon, Sylvánské zelené, Pálava, Chardonnay, Rulandské šedé, ale také Cuvée Radim. Osvěží Vás klaret z Frankovky. A na závěr dvě vyzrálejší červená – Modrý Portugal 2013 a o rok starší Alibernet . Určitě Vás také potěší, že všechna ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat za velmi příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.
 

TOPlist