Pozvánka na ochutnávku vín. Vinařství Vondrák (Mělník)

31. 5. 2019

Bohatou paletu krásných vín z tradičně vyhlášených mělnických odrůd ochutnáte opět po roce ve Viničním altánu na prezentaci prvotřídního vinařství z Mělníka. Očekáváme Vás v úterý 4. června v 19. hod.

Vinařství Vondrák (Mělník)

Na v pořadí již desáté ochutnávce Vondrákových vín Vás čeká krásná sestava jedenácti vzorků, včetně dvou novinek v podobě VOC Mělník (Müller-Thurgau a Ryzlink rýnský). Těšit se můžete také na tři vyhlášené Kernery včetně jednoho enologického cuvée (směs různých ročníků), atraktivní Ryzlink rýnský (červený), Rulandské šedé a především na archívní lahůdku – Ryzlink rýnský 2007, výběr z bobulí, botrytické víno. Těšit se tak můžete nejen na vína jednoho z nejlepších vinařství v Čechách, ale i na tradičně vstřícné ceny, za které si všechna ochutnávaná vína budete moci zakoupit, nebo objednat.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

 

TOPlist