Rajhradské klášterní vinařství. Pozvánka na ochutnávku vín

18. 9. 2015

Rajhradské klášterní vinařství mělo ve Viničním altánu premiéru před více než čtyřmi lety, a byl to excelentní vstup. Páté setkání s rajhradskými víny, a věřím že, neméně pěkné, na Vás čeká téměř přesně po roce.

Očekáváme Vás

v úterý 22. září v 19 hod.

Rajhradské klášterní vinařství

(Rajhrad)

Jiří Ruibar pro Vás tentokrát připravil velkou paletu třinácti vín z ročníků 2012 až 2014, především klasické moravské odrůdy: dvě Veltlínské červené rané (sur-lie, mešní a Classic), dvě Veltlínská zelená (řady Classic a Exclusive), dva Ryzlinky rýnské (řada Exclusive, suchý a polosuchý), ale také Chardonnay (Classic), Rulandské šedé (Exclusive) a bílé nasládlé cuvée Sv. Scholastika.

Určitě Vás osvěží růžové cuvée Placidus. Z červených pak ochutnáte Zweigeltrebe (Classic), Franmkovku (Exclusive) a na závěr excelentní Rulandské modré barrique z řady Exclusive.

Loni byla o malinko úspěšnější červená vína, letos jim budou tvrdě konkurovat bílá, hlavně ta z řady Exclusive. Rozhodně se máte na co těšit!

Všechna ochutnávaná vína budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

TOPlist