Rodinné vinařství Herzán „VÍNO U LIBORA” (Čejkovice)

11. 7. 2018

Rodinné vinařství Herzán, známé také pod názvem Víno U Libora, Vám představí opravdu pěkné vinné kousky ze své malé, ale potěšující produkce. Libor Herzán nabídne tentokrát k ochutnání deset vín z ročníků 2016 a 2017 s drtivou převahou těch nejmladších. Těšit se můžete na moravskou “klasiku”, ale i na speciální cuvée a netradiční speciality.

Ochutnáte například Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Sauvignon, Chardonnay, ale také klaret FRAPOR, Zweigeltrebe frizzante a André rosé. Rozhodně zajímavá bude specialita v podobě Cuvée Charmruš a víno s názvem Strawberry. A na závěr ochutnáte vyzrálejší Dornfelder 2016.
Přijďte ochutnat výborná vína z malých šarží čejkovického “čtvrtečníka”, jehož prezentace měla ve Viničním altánu vždy velký úspěch. Po degustaci si budete moci všechna ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat na sklepní ceny.

 

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist