Rodinné vinařství Kadrnka (Březí u Mikulova). Pozvánka na ochutnávku vín

11. 6. 2019

Vinařský „živel“ Jindřich Kadrnka po dvou týdnech již opět ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Milovníky skvělých vín z Mikulovska potěší tentokrát ve čtvrtek 13. června v 19 hod

Rodinné vinařství Kadrnka (Březí u Mikulova)

Liščí vrch, Ořechová hora, Turold, Zimní vrch, Plotny a Valtická – z tak proslavených viničních tratích pocházejí hrozny pro vína Jindřicha Kadrnky, vinaře z Březí. Ochutnáte jich deset, až na dvě všechna z ročníku 2018.

Z Liščího vrchu to budou Ryzlink vlašský, Rulandské bílé, Chardonnay a Johanniter (ve výběru z bobulí). Z Ořechové hory pak Müller-Thurgau, Ryzlink vlašský a Ryzlink rýnský. Z trati Valtická v Mikulově ochutnáte vyhlášený „rýňák“ Jindřich IV. 2016. Pálava bude z viniční trati Za Turoldem, a exkluzívní závěrečný Merlot 2016 z dolnodunajovických Ploten.

Kdo navštívil nedávnou ochutnávku Ryzlinků vlašských 12 vinařství ze Spolku Dunajovské kopce již tuší, na co se může těšit. A bude to nejen krásný vinný zážitek.

Po degustaci si budete moci tato atraktivní vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist