Sklep na BAŘINĚ. Pozvánka na ochutnávku vín

2. 2. 2018

První letošní čejkovická vinná vlaštovka se jmenuje Tomáš Bařina a do Viničního altánu opět zavítá po více než třech letech. Vína z velmi malých šarží rodinného vinařství můžete ochutnat
v úterý 6. února v 18.30 hod.

Sklep na BAŘINĚ (Čejkovice)

Sestavu jedenácti vín z takříkajíc butikového rodinného vinařství, v drtivé většině z ročníku 2016, obohacuje několik velmi atraktivních, a nejen co do názvu, vzorků. Kromě moravské „klasiky“ (Müller-Thurgau, Sylvánské zelené, Veltlínské zelené, Rulandské bílé a šedé, Sauvignon Blanc a Tramín červený) se můžete těšit také na dva špičkové klarety – Rulandské modré a Cabernet Sauvignon. A zvědavci budou jistě s napětím očekávat, co se skrývá za poněkud tajemnými názvy Cuvée Ryvee a Cuvée Campoff. Prozradím jen tolik, že první je bílé a druhé červené!

Atraktivní a originální vína z malého čejkovického vinařství rodiny Bařinů si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist