Skvělá sestava vín z Bulharska. Pozvánka na ochutnávku vín

30. 1. 2018

Další skvělá série bulharských vín, která k nám dováží Georgi Ivančev, na Vás čeká ve Viničním altánu
ve čtvrtek 1. února v 18.30 hod.

Skvělá sestava vín z Bulharska

Sympatický a populární dovozce pro Vás připravil deset krásných vín ze špičkových bulharského vinařství, včetně úplných novinek ve Viničním altánu, a také nádherné závěrečné tečky. Tentokrát to bude jedno skvělé růžové cuvée a devět červených vín z různých odrůd (Cabernet Sauvignon, Syrah, Mavrud, Cabernet Franc a Merlot).
Chtěl bych upozornit především na víno Le Carre d’Or 2016 z odrůdy Malbec, neméně krásné cuvée Quatro cuvée z odrůd Malbec, Cabernet Sauvignon, Syrah a Cabernet Franc), na mé oblíbené víno Angel (Cabernet Sauvignon), populární Petit Enira se skvělým poměrem cena/výkon a lahůdku s názvem Orbeus (Merlot & Syrah).
O závěr se postará novinka Yamantievs reserva 2010 (Merlot) a podle mne rozhodně nejlepší víno večera – Young Stallion 2015, velké cuvée z odrůd Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Syrah.
Vypadá to na jednoznačně nejlepší sestavu bulharských vín z nabídky
Georgi Ivančeva na posledních pěti ochutnávkách ve Viničním altánu.

Tato špičková kvalita vín je umocněna krásnými cenami, za které si je můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist