Střední vinařská škola Valtice. Školní sklep Venerie. Pozvánka na srpnovou ochutnávku vín

4. 8. 2018

Po dvou letech máte opět možnost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce výborná vína ze Školního sklepu Venerie při Střední vinařské škole ve Valticích. A to konkrétně
v úterý 7. srpna v 19 hod.


Střední vinařská škola Valtice. Školní sklep Venerie

Čeká na Vás deset vzorků, všechny z ročníku 2017, které Vám představí známý sklepmistr Libor Budín (ve Viničním altánu svého času zastupoval tehdejší bořetické Vinařství Jedlička & Novák). Budou to například Ryzlink vlašský, Veltlínské červené rané, Irsai Oliver, Muškát moravský, Cuvée No. 144, Tramín červený a Rulandské šedé. Čekají na Vás také dvě růžová vína – Cuvée Grapes Pink rosé a Cabernet Sauvignon.

Opravdu mimořádně zajímavá sestava vín z valtické „líhně moravských vinařů“. Je rozhodně příjemné, že po degustaci si můžete tato výborná a také oceňovaná vína zakoupit nebo objednat za příznivé ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist