Viňa Chocalán (Chile) & Carlos Reynolds (Portugalsko). Pozvánka na ochutnávku vín

16. 10. 2018

Skvělá vína dvou vyhlášených vinařských zemí v Evropě a na jižní polokouli – Portugalska a Chile – máte možnost ochutnat na společné premiéře ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás ve čtvrtek 18. října v 19 hod.


Viňa Chocalán (Chile) & Carlos Reynolds (Portugalsko)

Přijďte si porovnat dva vinné světy. Náš pravidelný host Josef Uhlík ze společnosti Productos Latinos pro Vás tentokrát připravil lehce srovnávací ochutnávku chilských (Viňa Chocalán) a portugalských vín (Reynolds Wine Grovers). Početní převahu budou mít tentokrát chilská vína – ochutnáte jich sedm, dvě bílá a pět červených, včetně závěrečné delikatesy Chocalán Vitrum Blend. Těšit se však můžete například na Sauvignon Blanc Reserva, nebo Grand Reserva Syrah.

Tři portugalská budou zastoupena víny Carlos Reynolds White a červenými Carlos Reynolds Red a Julian Reynolds Reserva.

Čekají na Vás krásná vína i atraktivní srovnání stylů dvou významných vinařských zemí, geograficky velmi vzdálených.

Vína si budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist