Vína z Chile & Argentiny. Pozvánka na ochutnávku vín

7. 5. 2019

Chilan Jorge Atisha Vám ve Viničním altánu v pražské Gröbovce tentokrát připravil vybranou sestavu ze své dovozové nabídky chilských a argentinských vín. Přijďte je ochutnat ve čtvrtek 9. května v 19 hod.

Vína z Chile & Argentiny

Již pravidelný host Viničního altánu, rodilý Chilan Jorge Atisha ze společnosti OpenWine, s.r.o., pro Vás tentokrát připravil deset vín. Chilská vína budou ze špičkového vinařství Santa Ema, argentinská pak z proslulých vinařství Pascual Toso (oblast Mendoza), a z neméně vyhlášeného vinařství Familia Schroeder v oblasti Patagonie. Vše doplní jeden bílý vzorek z argentinského vinařství La Puerta (odrůda Torrontés).

Sympatický Jorge Vás tak provede jistě atraktivním večerem s krásnými víny z odrůd Sauvignon Blanc, Chardonnay, Torrontés, Carmenére, Malbec, Cabernet Sauvignon a Merlot. Špičkou večera budou rozhodně Cuvée Barrancas z argentinského vinařství Pascual Toso a Merlot Grand Reserve z chilské Santa Emy.

Všechna vína si po degustaci můžete zakoupit nebo objednat za firemní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist