Vína z Rioji a dalších oblastí Španělska. Pozvánka na ochutnávku vín

19. 9. 2018

Chilan Jorge Atisha Vám ve Viničním altánu v pražské Gröbovce tentokrát nepředstaví prvotřídní vína z Jižní Ameriky, ale z našeho kontinentu – konkrétně ze Španělska. Přijďte je ochutnat

ve čtvrtek 20. září v 19 hod.

Vína z Rioji a dalších oblastí Španělska

Již pravidelný host Viničního altánu Jorge Atisha ze společnosti OpenWine, s.r.o. pro Vás tentokrát připravil devět vín ze Španělska. Ochutnáte tři vína z vyhlášené oblasti Rioja DOCa., růžové z Navarry DOC., tři z jihošpanělské Valencie (včetně závěrečné perlivé sladké tečky), dále známé bílé víno Verdejo z Ruedy a krásnou červenou crianzu ze stále vyhledávanější oblasti Jumilla.

Sympatický Jorge Vás tak provede jistě atraktivním večerem s výbornými španělskými víny, která si po degustaci můžete zakoupit nebo objednat.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist