Vinařství Ampelos (Vrbovec). Pozvánka na ochutnávku vín

5. 10. 2018

Jedno z nejlepších vinařství na Znojemsku, známé také svými šlechtitelskými úspěchy, Vám po roce opět představí svá skvělá vína ve Viničním altánu. Očekáváme vás v úterý 9. října v 19 hod.

Vinařství Ampelos (Vrbovec)

Ve Viničním altánu velmi známé vinařství Ampelos, Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo se sklepem ve Vrbovci, Vám nabídne k ochutnání deset vín, hlavně z ročníku 2017, která Vám představí (stejně jako loni) zástupce vinařství Jaroslav Geršl.

Z bílých se můžete těšit například na tři Vína originální certifikace (VOC) Znojmo 2017 – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Dále na kabinetní Sylvánské zelené, pozdní sběry cuvée Trio, Kerner a Pálava. Z červených pak potěší dvě vyzrálejší vína – Modrý Portugal a Alibernet.

 

Vína z Ampelosu jsou známá vysokou kvalitou za odpovídající cenu. Všechna si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist