Vinařství AURORA (Hustopeče).Pozvánka na ochutnávku vín

24. 2. 2019

A další velká premiéra ve Viničním altánu nové! Svá vína představí relativně nové vinařství z kraje pod Pálavou.
Jeho vína máte možnost ochutnat ve čtvrtek 28. Února v 18.30 hod.

Vinařství AURORA (Hustopeče)


Hustopečské Vinařství AURORA s velmi blízkým vztahem ke krajině a k tradicím pod Pálavou nabízí nevšední a originální vína, která jsou vyrobena s ohledem na nejnovější poznatky a také pomocí moderních technologií.

Na premiérové degustaci vinařství ve Viničním altánu ochutnáte deset vín z ročníků 2016 a 2017, která pro Vás vyrobil a vybral Víťa Nevěděl, mladý a perspektivní vinař.

Těšit se můžete na Strejdovo rosé, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Sylvánské zelené, Veltlínské zelené, Pálavu, Zweigeltrebe, Cabernet Sauvignon a Chardonnay. Premiéru na našich degustacích bude mít velmi zajímavá odrůda Sauvignier Gris.

Nepochybuji o tom, že Vás vína z hustopečského vinařství opravdu potěší. Po degustaci si je budete moci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

www.barcinky.cz, Jídlo, pití, žití, gastronomie, víno, peba, www.fotogaleriepeba.eu, www.vinarske-noviny.cz, www.jidlo-piti-ziti.cz, ukradenatovarna.cz, www.barcinky.cz

 

TOPlist