Vinařství Bočko (Vrbice). Pozvánka na ochutnávku vín

2. 4. 2019

Po delší době opět ochutnáte ve Viničním altánu vína z krásné vinařské obce Vrbice. Vína z rodinného vinařství Vás potěší ve středu 3. Dubna v 19 hod.

Vinařství Bočko (Vrbice)

Jsem moc rád, že nás se svými víny navštíví velmi sympatický moravský vinař Miroslav Bočko z mé oblíbené Vrbice, jehož vína nejsou běžně k mání v obchodech či vinotékách. Přitom ochutnáte pět vín, která dostala medailové ocenění na letošní vinařské soutěži Texas International Wine Competition. A to včetně překvapivé zlaté za Müller-Thurgau 2018.

Dále to budou Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský (stříbro z Texasu), Rulandské šedé, Sauvignon (stříbro z Texasu), Tramín červený (stříbro z Texasu), Frankovka rosé (bronz z Texasu), Modrý Portugal (zlato z Mikulovských vinných trhů 2018), Cabernet Moravia (stříbro Festwine 2017) a závěrečné perlivé Frizzante 2018.

Další důkaz, jak výborní jsou na Vrbici vinaři. Ostatně o tom jsme se již několikrát přesvědčili nejen přímo na „kopečku“, ale i ve Viničním altánu.

Všechna ochutnávaná vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za příznivé ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist