Vinařství JAKUBÍK. Pozvánka na ochutnávku vín

10. 2. 2019

Pokračovatel kultovního vinařství ze Slovácka po více než dvou letech znovu představí svá vína ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás ve čtvrtek 14. února v 18.30 hod.

Vinařství JAKUBÍK

Víno pro náročné (Zlechov)

Od roku 2013 pokračuje v rodinné tradici legendárního vinařství ze Zlechova, založeného v 50. letech Františkem Jakubíkem, jeho syn Břetislav. Vinařství dnes využívá nejmodernější technologie výroby při používání vlastních ušlechtilých kvasinek. Vína vyrábí v moderním vinařství, umístěném na okraji slovácké obce Zlechov.

Na degustaci pro Vás vinař připravil dvanáct vyzrálých vín z ročníků 2013 až 2016. Ochutnáte například Veltlínské zelené, dvakrát Rulandské bílé, Rulandské šedé, tři sauvignony, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Tramín červený a dvě závěrečná červená, obě Frankovky – nejprve ročník 2016 ve výběru z hroznů, a poté o rok starší výběr z hroznů, ovšem barrique.

Nenechte si ujít vína z tohoto mimořádného vinařství, která jsou pro mnohé ještě prakticky neznámá. Určitě Vás také potěší, že ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist