Vinařství Jaroslav Drmola (Bavory). Pozvánka na ochutnávku vín

12. 8. 2018

V obci Bavory na jižním úpatí Pavlovských vrchů sídlí špičkové rodinné vinařství, které se po roce opět představí ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás
ve středu 15. srpna v 19 hod.


Vinařství Jaroslav Drmola (Bavory)

Nám velmi přátelský člověk a skvělý vinař Jaroslav (Slávek) Drmola tentokrát představí jedenáct vín ze známých viničních tratí, jakými jsou například Klentnice, Anenský vrch, nebo Pod Pálavou. Vína budou převážně z ročníku 2017, ale ochutnáte i vyzrálejší z roku 2015 a 2016. Těšit se můžeme na osm bílých a tři červená.

Převažovat bude moravská klasika – Ryzlink vlašský (včetně závěrečného ledového), Sauvignon, Muškát moravský, Pálava
a Rulandské šedé. Ochutnáte také bílé Cuvée Terezka, Hibenal, Svatovavřinecké a Zweigeltrebe. Výběr vín je bohatý, kvalita zaručená, což rozhodně podpoří hosté Viničního altánu, kteří se zúčastnili nejen loňské srpnové ochutnávky na Gröbovce, ale i koštů přímo ve vinařství v Bavorech.

Po degustaci si budete moci tato velmi kvalitní vína zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist