Vinařství Kern (Březí). Pozvánka na ochutnávku vín

3. 5. 2019

Letošní první vinařství ze Spolku Dunajovské kopce na Mikulovsku představí opět svá vína ve Viničním altánu.
Na této atraktivní degustaci Vás očekáváme v pondělí 6. května v 19 hod.

Vinařství Kern (Březí)

Víno z rodinného Vinařství Kern v Březí jsme ochutnali ve Viničním altánu již dvakrát. Nejprve loni v květnu jeden vzorek na unikátní degustaci Ryzlinků vlašských čtrnácti vinařů ze spolku Dunajovské kopce. A poté v říjnu na samostatné prezentaci vinařství. Tentokrát to bude jedenáct vín, kromě vyhlášeného Ryzlinku vlašského z Ořechové hory ochutnáte dalších šest bílých, jedno růžové, jedno Frizzante a dvě závěrečná červená. Čekají Vás nejen mladá vína z loňské sklizně, ale také vyzrálejší z ročníků 2016 a 2017.

Polovina bude z vyhlášené viniční trati Ořechová hora, druhá pak z neméně proslulé trati Liščí vrch. Těšit se můžete například na Ryzlink rýnský (Liščí vrch), Muškát moravský (Ořechová hora), Sauvignon (Ořechová hora), Chardonnay (Liščí vrch), Hibernal (Ořechová hora),

Kerner (Liščí vrch), Frankovka rosé (Liščí vrch), Dornfelder (Ořechová hora) a závěrečné Cuvée Rulandské modré/Rubinet (Ořechová hora, Liščí vrch).

Přechutnávání krásné sestavy vín výborného vinařství z Březí bude pro Vás rozhodně skvělým vinným zážitkem.
Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

TOPlist