Vinařství Kern (Březí). Pozvánka na ochutnávku vín

12. 10. 2018

Od května již páté vinařství ze Spolku Dunajovské kopce na Mikulovsku představí samostatně vína na své premiéře ve Viničním altánu. Na této atraktivní degustací Vás očekáváme v úterý 16. října v 19 hod.


Vinařství Kern (Březí)

Rodinné Vinařství Kern z Březí bude mít ve Viničním altánu premiéru, třebaže jedno jejich víno jsme ochutnali letos v květnu na unikátní degustaci Ryzlinků vlašských čtrnácti vinařů ze spolku Dunajovské kopce. Kromě tohoto vína z Ořechové hory ochutnáte dalších šest bílých, jedno růžové a dvě červená, a to z ročníků 2015 až 2017. Polovina bude z vyhlášené viniční trati Ořechová hora, druhá pak z neméně proslulé trati Liščí vrch.
Těšit se můžete na Ryzlink rýnský (Liščí vrch), Veltlínské zelené (Ořechová hora), Chardonnay (Liščí vrch), Hibernal (Ořechová hora),
Kerner (Liščí vrch), Sauvignon (Liščí vrch), Merlot rosé (Liščí vrch), Rulandské modré (Ořechová hora) a Dornfelder (Ořechová hora).

Premiérové přechutnávání krásné sestavy vín skvělého vinařství z Březí bude pro Vás rozhodně skvělým vinným zážitkem.
Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist