Vinařství Kolby, a.s. (Pouzdřany). Pozvánka na ochutnávku vín

30. 3. 2018

Již minimálně šest let neplatí, že víno z Kolby není pro každého – je především pro Vás. Přesvědčit se o tom můžete znovu ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás ve středu 4. dubna v 19 hod.

Vinařství Kolby, a.s. (Pouzdřany)


S novým majitelem mimořádného Vinařství Kolby v Pouzdřanech se před lety změnila i jeho filozofie, díky níž se tato výborná vína dostávají k širšímu okruhu zájemců. K ochutnání je pro Vás letos připravil výrobní ředitel vinařství Ing. Zdeněk Sedláček, který představí krásnou paletu deseti vín, v drtivé většině z ročníku 2016. A to převážně z viniční trati Kolby v Pouzdřanech, po které je vinařství pojmenované.

Z přívlastkových vín ochutnáte Chardonnay, vyhlášený „vlašák“, Ryzlink rýnský, Sauvignon, Rulandské bílé a šedé, a také závěrečný Cabernet Sauvignon 2015 ve výběru z hroznů, který zrál v dubovém sudu. Skvělým poměrem cena/výkon se pochlubí tři jakostní vína – Veltlínské zelené, Cuvée 1244 a Cuvée KOLBY bílé.

Čeká na Vás mimořádná ochutnávka atraktivních vín, která
si budete moci zakoupit, nebo objednat
za příjemně zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist