Vinařství Ladislav Langr (Dolní Věstonice). Pozvánka na ochutnávku vín

14. 2. 2019

Krásnými víny z Pálavy, konkrétně z menšího rodinného vinařství v Dolních Věstonicích, se po dvouleté přestávce opět potěšíte na ochutnávce ve Viničním altánu. Očekáváme Vás v úterý 19. Února v 18.30 hod.

Vinařství Ladislav Langr (Dolní Věstonice)

Pavlína Langrová pro Vás tentokrát připravila dvanáct vín, převážně z ročníku 2017, včetně mnoha velmi žádaných vzorků. Patří mezi ně například Solaris, Ryzlink vlašský, Rulandské šedé, Sauvignon, Neuburské a protože vinařství se nachází na Pálavě, nemůže chybět víno z velmi oblíbené stejnojmenné odrůdy. Ochutnáte také dvě červená – Dornfelder a Cabernet Sauvignon.

Rozhodně Vás čeká velmi příjemný zážitek s pěknými pálavskými víny a se sympatickými vinaři. O tom jsme se již několikrát jednoznačně přesvědčili.

Všechna ochutnávaná vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za příznivé ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist