Vinařství Lahofer, a.s. (Dobšice) & Vinařství Hanzel (Miroslav). Pozvánka na ochutnávku vín

7. 4. 2019

Dvě špičková vinařství se společným majitelem téměř přesně po roce opět představí svá prvotřídní vína ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás v úterý 9. dubna v 19 hod.

Vinařství Lahofer, a.s. (Dobšice) & Vinařství Hanzel (Miroslav)

Čeká na Vás celkem dvanáct vín – šest z Lahoferu a stejný počet z Vinařství Hanzel. A bude to velmi zajímavé srovnání stylu obou vinařství. Z Lahoferu ochutnáte Dornfelder, Müller-Thurgau, Veltlínské zelené VOC, Ryzlink rýnský VOC, Rulandské šedé a Svatovavřinecké rosé.

Z Vinařství Hanzel pak Veltlínské zelené VOC, Kerner, Rotgipfler, Rulandské bílé, Muškát žlutý a Rulandské šedé. Rozhodně to bude velmi příjemná konfrontace „sesterských“ vín. Polovina z nich bude z ročníku 2018, pět o rok starších, a jediné červená pak z vyhlášené sklizně 2015.

Všechna vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné, rozhodně příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist