Vinařství Lubomír Skrášek (Perná). Pozvánka na ochutnávku vín

11. 4. 2019

Po delší době ochutnáte ve Viničním altánu opět vína z vyhlášené vinařské obce na Pálavě – Perné. Prezentaci vín z mladého vinařství máte možnost navštívit v pondělí 15. Dubna v 19 hod.

Vinařství Lubomír Skrášek (Perná)

Vinař Lubomír Skrášek připravil na degustační premiéru ve Viničním altánu deset vín z ročníků 2017 a 2018. Jistě nepřekvapí na vinařství z Pálavy, že až na Zweigeltrebe rosé a Cabernet Moravia rosé budou všechna ochutnávaná vína bílá.

A tak ochutnáte Aurelius, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Müller-Thurgau, Chardonnay, vyhlášený Ryzlink vlašský, Rulandské šedé a samozřejmě Pálavu jako sladkou tečku.

Rozhodně Vás vína z výborných viničních tratí na Pálavě potěší svým stylem i kvalitou. Máte se na co těšit.

Po degustaci si budete moci degustovaná vína zakoupit, nebo objednat za příznivé sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

www.barcinky.cz, peba, www.fotogaleriepeba.eu, www.vinarske-noviny.cz, www.barcinky.cz

 

 

TOPlist