Vinařství Lubomír Tichý (Dolní Dunajovice). Pozvánka na ochutnávku vín

12. 9. 2018

Špičkové vinařství z oblasti Dunajovských kopců na Mikulovsku se Vám představí na své premiéře ve Viničním altánu. Na atraktivní prezentaci jeho vín Vás očekáváme ve čtvrtek 13. září v 19 hod.

Vinařství Lubomír Tichý (Dolní Dunajovice)

Vinař Lubomír Tichý z Dolních Dunajovic není ve Viničním altánu poprvé. Svého času jako sklepmistr prezentoval svá vína ze školního sklepa Venerie ve Valticích, a letos v květnu ze zúčastnil osobně, a také svým vzorkem vína na unikátní degustaci Ryzlinků vlašských čtrnácti vinařů ze spolku Dunajovské kopce, jehož je předsedou.

Tentokrát Vám představí nejen vyhlášený Ryzlink vlašský (výběr z hroznů), ale také dalších devět vín z ročníku 2017, včetně několika méně známých odrůd, jakými jsou například Auxerrois (pozdní sběr) nebo Solaris (výběr z hroznů). Dále ochutnáte dvě vína z odrůdy Veltlínské zelené (jedno barikové), Sauvignon, Pálavu ve výběru z hroznů, dvě „růžovky“ ( Zweigeltrebe a Frankovka) a Cabernet Moravia.

Dlouho očekávané přechutnávání vín výborného vinaře z Dolních Dunajovic bude pro Vás rozhodně krásným zážitkem. Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách


 

TOPlist