Vinařství Na Špičáku Jan Kachyňa (Velké Bílovice). Pozvánka na ochutnávku vín

27. 7. 2018

Zveme Vás do Viničního altánu na prezentaci
vín z malého rodinného vinařství ve Velkých Bílovicích.
Očekáváme Vás
v úterý 31. července v 19 hod.

Vinařství Na Špičáku Jan Kachyňa (Velké Bílovice)

 

Rodinné vinařství vyrábí vína především z hroznů vypěstovaných ve Velkých Bílovicích, a to jak z vlastní produkce, tak i z nákupu, přičemž se zaměřujeme nejen na moderní technologie zpracování, ale také na klasický způsob zrání v dřevěných sudech.

Po roce můžete opět ochutnat krásnou paletu dvanácti vín, tentokrát z ročníků 2015 až 2017, a to převážně z moravské „klasiky“. Můžete se těšit například na Veltlínské zelené, Sylvánské zelené, Sauvignon, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé a dva Tramíny červené, ale také na atraktivní Děvín a Solaris. Čeká na Vás také Frankovka rosé, Zweigeltrebe a závěrečný Dornfelder.
Všechna ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist