Vinařství OBELISK (Valtice). Pozvánka na ochutnávku vín

2. 3. 2019

Série degustačních premiér ve Viničním altánu pokračuje prezentací velmi moderního vinařství z Valtic.
Jeho výborná vína máte možnost ochutnat v úterý 5. Března v 18.30 hod.

Vinařství OBELISK (Valtice)

Valtické Vinařství OBELISK patří k nejmodernějším na Moravě. A to nejen díky originálnímu budově vinařství, jehož návrh čerpal ze stejných tradic a vzorů, jako tomu bylo u tvůrců romantických objektů posazených ve volné krajině Lednicko-valtického areálu. Vinařství využívá také nejnovější poznatky výroby vína s pomocí moderních technologií.

Vinařství Obelisk v čele s technologem Filipem Lutzkým připravilo prezentaci deseti vín, všechna z ročníku 2017. Ochutnáte dvě červená vína a osm bílých, všechna přívlastková.

Z bílých se můžete těšit na Sauvignon, dvakrát Müller-Thurgau, Chardonnay, Pinot Blanc, Ryzlink rýnský, Pálavu a Ryzlink vlašský. Z červených to budou Pinot Noir a Frankovka.

Rozhodně Vás vína z valtického vinařství potěší nejen svojí kvalitou, ale také atraktivní, moderní a velmi vstřícnou ambaláží. Máte se na co těšit.

Po degustaci si je budete moci degustovaná vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist