Vinařství Rauš (Mikulov). Pozvánka na ochutnávku vín

17. 9. 2018

Po necelém roce budete mít možnost ve Viničním altánu opět ochutnat skvělá vína z prvotřídního vinařství v Mikulově. Těšíme se na Vás v úterý 18. září v 19 hod.


Vinařství Rauš (Mikulov)

Tentokrát to budou především vína z ročníku 2017, ale také dvě vyzrálá červená o dva roky starší. Těšit se můžete na deset vín, hlavně pozdní sběry a výběry z hroznů. Ochutnáte osm bílých vín a dvě červená. Z bílých to budou Sauvignon, Ryzlink rýnský, Neuburské (výběr z bobulí), Sylvánské zelené, Rulandské šedé, Chardonnay a Pálava. A čeká na Vás také téměř neznámá interspecifická odrůda Helios v provedení sur-lie.
A na závěr dvě krásná červená – Cabernet Sauvignon 2015 ve výběru z hroznů a Rulandské modré, rovněž ve výběru z hroznů.
Máte tak možnost ochutnat především vína v provedení špičkového sklepmistra Miroslava Rauše, kterému asistuje náš pravidelný host Lukáš Polišenský.
Po degustaci si je budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist