Vinařství Rauš (Mikulov). Pozvánka na ochutnávku vín

18. 6. 2019

Skvělá vína z prvotřídního vinařství v Mikulově budete mít možnost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 20. června v 19 hod.

Vinařství Rauš (Mikulov)

Tentokrát to budou pouze vína z ročníku 2018. Těšit se můžete na deset vzorků, převážně výběrů z hroznů. Ochutnáte sedm bílých vín, včetně atraktivních odrůd, jakými jsou Johanniter, Aurelius, Hibernal či Pálava. Dále to bude stále vzácnější Sylvánské zelené, tradičně špičkový „vlašák“ z Mikulovska a bohaté Chardonnay. Sestavu doplní výborný klaret z odrůdy André, Svatovavřinecké rosé a závěrečné „bublinky“ Frizzante.

Máte tak možnost ochutnat především vína v provedení špičkového sklepmistra Miroslava Rauše, kterému asistuje náš pravidelný host Lukáš Polišenský.

Po degustaci si je budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné, opravdu dobré ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na : 224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

TOPlist