Vinařství Sedlecká vína (Sedlec u Mikulova). Pozvánka na ochutnávku vín

22. 1. 2019

Krásná vína z okolí Mikulova a největšího moravského rybníku Nesyt Vám ve Viničním altánu po roce opět představí špičkové vinařství se sídlem v Sedleci.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 24. ledna v 18.30 hod.

Vinařství Sedlecká vína (Sedlec u Mikulova)

Vína ze Sedlece mají dlouhou tradici, ale největší úspěchy se datují s nástupem Ctirada Králíka do vinařství před přibližně třiceti lety. Vinné skvosty z „dílny“ sklepmistra-básníka jsme ve Viničním altánu ochutnali již několikrát.

Po roce se vracejí do Viničního altánu, a opět se máte na co těšit. Čeká na Vás bohatá paleta dvanácti vín z ročníků 2015 až 2018, včetně několika opravdových chuťovek. Především to však bude krásná moravská „klasika“ – Ryzlink vlašský, Veltlínské červené rané, Neuburské, Sylvánské zelené, Sauvignon, Rulandské šedé a Tramín červený. Ochutnáte také skvělá mladá vína – Pálavu a Bouvierův hrozen, obě ze sklizně 2018. A těšit se můžete i na dvě závěrečná vína z modrých hroznů – Rulandské modré klaret 2017 a Cabernet Sauvignon 2016.

Čeká Vás opravdu krásný vinný zážitek!
Všechna ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist