Vinařství Steenberg Vineyards. Pozvánka na ochutnávku vín

26. 1. 2018

Po půldruhém roce máme možnost ochutnat ve Viničním altánu vína z Jižní Afriky. Atraktivní produkty proslulého jihoafrického vinařství na Vás čekají v úterý 30. ledna v 18.30 hod.

Vinařství Steenberg Vineyards (Jihoafrická republika)

Po Novém Zélandu a Austrálii Vám Ing. Karina Uhlíková z dovozní společnosti Smart Buying Wine, s.r.o. připravila deset vín z vyhlášeného jihoafrického vinařství Steenberg Vineyards, které bylo první vinnou farmou v oblasti Kapského Města na západě země. Bylo založeno již v roce 1682, a nachází se ve vinařské oblasti Constantia Valley, proslulé hlavně bílými víny.

A co ochutnáte? Z bílých vín to budou dvě odrůdy – Sauvignon Blanc a Chardonnay v různém provedení a řadách. Vstupním vínem bude například sekt Sparkling Sauvignon Blanc. Poté ochutnáte 1682 Chardonnay, tichý Sauvignon Blanc, Sphynx Chardonnay a prvotřídní The Black Swan Sauvignon Blanc.
Dále na Vás čeká Steenberg rosé, a čtyři červená vína – Merlot, Shiraz, červené cuvée Echo a závěrečné velké cuvée Catharina.

Čeká na Vás přímo atraktivní vinné představení vín, která stále ještě patří
k těm vzácnějším na našem trhu.
Vína si můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist