Vinařství Tokaj & CO. (Malá Trňa) Bóna Winery (Bátorove Kosihy). Pozvánka na ochutnávku vín

12. 5. 2019

Mimořádně atraktivní vína nejen ze slovenské části Tokaje, ale také z další vinařské oblasti na jihu Slovenska máte možnost ochutnat ve Viničním altánu v úterý 14. května v 19 hod.

Vinařství Tokaj & CO. (Malá Trňa) Bóna Winery (Bátorove Kosihy)

Tentokrát máte mimořádnou příležitost ochutnat špičková vína ze slovenské části Tokaje, z vinařství s výstižným názvem Tokaj & CO. Čeká na Vás sedm tokajských vín – suché, polosladké a sladké, včetně několik specialit. Jsou to především tzv. putňové výběry (čtyři a pět putňů), a navíc naprostá specialita v podobě Muškátu žlutého ve výběru z cibéb.

Ochutnáte však také čtyři klasická tichá vína z prvotřídního jihoslovenského vinařství Bóna Winery – tři suchá a jedno polosuché. Těšit se můžete na Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský (naturální víno), Merlot (naturální víno) a Cabernet Franc (naturální víno).

Vína, která na degustaci vybrala paní Anabela Třísková ze společnosti Gastro Fajn, s.r.o. si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

TOPlist