Vinné lahůdky z Valpolicella. Pozvánka na ochutnávku vín

2. 2. 2019

Ve Viničním altánu se můžete tentokrát těšit na ochutnávku speciálních vín z italské oblasti Valpolicella, a to z vinařství nejlépe hodnocených všemi zahraničními průvodci a časopisy. Na jejich degustační premiéře v České republice Vás očekáváme v pražské Gröbovce v úterý 5. února v 18.30 hod. hod.

Vinné lahůdky z Valpolicella

Celkem ochutnáte osm skvělých vín z produkce oceněných vinařství z Valpolicella v italské oblasti Veneto – Tenuta Santa Maria di Gaetano Bertani a Pasqua Vigneti. Z vinařství Tenuta Santa Maria to bude pět vín – bílá LEPIA Soave Garganega a TORRE PIEVE Chardonnay, a dále tři červená. Nejprve PRAGAL (Corvina, Syrah a Merlot), dále VALPOLICELLA Classico Superiore a závěrečné víno VALPOLICELLA Classico Superiore RIPASSO.

Z vinařství Pasqua pak bílé víno PASSIMENTO Bianco Veneto a dvě červená – VALPOLICELLA DOC a PASSIMENTO Rosso Veneto.

 

Připravil je pro Vás Arnošt Sameš, majitel dovozní společnosti Arno Vino, s.r.o., který v minulých letech již několikrát prezentoval svá vína ve Viničním altánu.

 

Nenechte si ujít tuto opravdu mimořádnou ochutnávku!

Všechna vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat, pochopitelně za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist