Vinný pozdrav z Řecka a Gruzie. Pozvánka na ochutnávku vín

30. 11. 2015

Krásnou kombinaci řeckých a gruzínských vín máte možnost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce ve čtvrtek 3. prosince v 18.30 hod.

Vinný pozdrav z Řecka a Gruzie

Věřte, že tento kombinovaný vinný pozdrav z Řecka a Gruzie Vás rozhodně potěší! Andrea Toušová z dovozní společnosti Kupsivino.cz pro Vás tentokrát připravila jedenáct vín, z toho osm řeckých a tři gruzínská. Z řeckých se můžete těšit například se na Sauvignon blanc, skvělé Orama Cuvée, Merlot, Syrah a tradiční červenou lahůdku Nemea. Z gruzínských to budou dvě bílá vína (Tsinandali a Pirosmani) a jedno červené (opět Pirosmani). A na závěr Vás čeká sladká tečka v podobě řeckého červeného vína Oinomelo.

A to ještě nebude vše. Již tradičně Vás čekají skvělé řecké lahůdky – neochucené a ochucené extra panenské olivové oleje z Kréty, krémový balsamikový ocet, zelené a černé olivy s oreganem a olivy plněné mandlí a sušenými rajčaty. Skvělá nabídka na prosincové oslavy!

Krásná vína a další lahůdky si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

TOPlist