Víno Hort (Dobšice). Pozvánka na ochutnávku vín

14. 6. 2019

Téměř přesně po roce budete mít možnost seznámit se ve Viničním altánu v pražské Gröbovce s novými víny špičkového moravského vinaře, a to nejen ze Znojemska, ale také z jeho produkce v jižní Francie. Společně s vinařem Vás očekáváme v úterý 18. června v 19 hod.

Víno Hort (Dobšice)

Ing. Jiří Hort patří již léta mezi přední moravské vinaře. Jeho vína mají jednoznačný rukopis, ve sklepě rozhodně prosazuje kvalitu. Tentokrát pro Vás dobšický vinař připravil deset vín. Z bílých to bude šest Vín originální certifikace (VOC) Znojmo (dvakrát Veltlínské zelené, dvakrát Ryzlink rýnský a dvakrát Sauvignon ). A k tomu ještě Pinot Gris (Rulandské šedé) 2017. Růžové bude tentokrát jen jedno – Merlot 2018 v pozdním sběru z Lampelbergu.

A protože Jiří Hort expanduje také do jižní Francie, ochutnáte na závěr dvě červená vína z této oblasti – Selection Cabernet Sauvignon 2017 a Selection 2015 (Merlot & Syrah).

Takže těšit se můžete na atraktivní sestavu originálních vín, která se Vám určitě odmění silným vinným zážitkem.

Po degustaci si budete moci tato vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

TOPlist