Zlatou medaili v USA získala česká vinná etiketa

17. 9. 2013

Rozhodla o tom porota profesionálů z celé Ameriky BRUMOV-BYLNICE 15. 9. 2013 – Úspěšný designér vinných etiket a brand manager.

 

Vladimír Raška získal, prestižní zlatou medaili za design vinné etikety ve velmi respektované mezinárodní vinařské soutěži DENVER INTERNATIONAL WINE COMPETITION v americkém Coloradu. Výsledky byly zveřejněny 15. 9. 2013 v Denveru v USA – www.denverwinecomp.com/2013results.html

 

Pro Českou republiku je to historicky první zlatá medaile za několik desítek let trvání vinařských soutěží v USA. A také druhé významné ocenění pro Vladimíra Rašku v posledních 15 měsících na americkém kontinentě. V minulém roce putovaly do ČR dvě stříbrné medaile z podobné soutěže v San Franciscu.

 

Prestižní obchodní značku vín s ručně psanou etiketou, originálním příběhem a nevšedním marketingem buduje Vladimír Raška již téměř 10 let.

Tři medaile ze států pro český design vinných etiket jsou skvělá propagace České republiky a zviditelnění moravského vinařství.

 

Denver International Wine Competition je největší profesionální vinařská soutěž na americkém středozápadě. Konala se ve dnech 7. -8. září 2013. Všechny oceněné etikety budou zveřejněni, v americkém časopise Wine Country international magazine.

Foto Vladimír Raška

Všechny fotografie se kliknutím myší na fotografii nechají zvětšit.
 

TOPlist